Welkom bij onze webshop
Wij verzenden naar Nederland en België

  • Robert Bryndza,Doods geheim
  • Robert Bryndza,Doods geheim
Robert Bryndza,Doods geheim
Doods geheim
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
Erika Foster 6
€ 11.00
Levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Dit artikel is aanwezig in onze winkel


‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.’ **** Hebban.nl

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo’n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren?

Detective Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook dit onderzoek te leiden. Ze komt erachter dat in deze relatief rustige buitenwijk van Londen recentelijk meerdere jonge mensen zijn aangevallen.

Net als Erika eindelijk een lijn begint te zien in de aanwijzingen, wordt ze gedwongen haar eigen pijnlijke herinneringen weer op te halen. Erika moet zichzelf dwingen om gefocust te blijven, diep te graven, en de moordenaar te vinden – voordat hij weer toeslaat.


In de pers
‘Een nieuw hoogstandje met rechercheur Erika Foster in de hoofdrol.’  De Telegraaf/Vrouw

Doods geheim is een gelaagde policier met een goed uitgewerkte plot.’ VN Detective & Thrillergids

‘Het is Bryndza wederom voor de volle honderd procent gelukt om een spannend, spectaculair en goed doordacht verhaal te vertellen. Fans zijn al verkocht en nieuwe lezers raken snel verslaafd en worden fan.’ bol.com Lees Magazine

‘Een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet

‘Intrigerend… De Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.’ De Telegraaf




Extra informatie:
Erika Foster 6
Paperback / softback
336 pagina's
Juni 2021
424 gram
215 x 140 x 28 mm
EAN: 9789022587355
Boekerij nl

Levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Dit artikel is aanwezig in onze winkel